Start arrow Start
poniedziałek, 23 październik 2017
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
Terminarz
e-Dziennik
Prawo szkolne
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Logowanie
Witaj!
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Żegnaj
Losowy obraz
I Piknik Rodzinny 14 maja 2016
Autorem jest: Marżolena Malinowska   

Chemia może być ciekawa!
Autorem jest: Dominika Strzała   

W dniach 25 i 26 kwietnia 2016 r. młodzież z naszego gimnazjum uczestniczyła w warsztatach chemicznych przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku, kształcących się w klasach o profilu technik analityk.
Nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć i wykonać wiele ciekawych doświadczeń w laboratorium, m. in. chemiczną lokomotywę czy zabarwianie wskaźników. Mogli również stworzyć samemu pachnące mydło lub sól do kąpieli. Odbyły się również zajęcia z informatyki, warsztaty w terenie oraz wykład na temat zastosowania chemii w kryminalistyce. Teraz chyba nikt już nie powie, że chemia jest nudna.

Sąd nad wodą mineralną
Autorem jest: Dominika Strzała   

Niedawno obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji klasa 2b wraz z Panią Joanną Sikorską i Panią Jolantą Mól udała się 22 kwietnia 2016 r. do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku, gdzie o godz. 10:00 odbyły się warsztaty pod hasłem "Sąd nad wodą mineralną". Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak bardzo szkodliwe potrafią być butelki PET, a także, że również woda kranowa posiada w swoim składzie niezbędne dla ludzi minerały. Oprócz tego wszyscy mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat życia fok, gdyż jednym z punktów program była prezentacja multimedialna jednej z pracownic Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego znajdującej się na Helu, która w bardzo interesujący sposób opowiadała o swojej pracy. Wydarzenie to miało charakter edukacyjny i zwróciło uwagę gimnazjalistów na zagrożenia związane z niszczeniem środowiska.

Ptaszarnia
Autorem jest: Dominika Strzała   

23 kwietnia 2016 r. w godzinach 11:00-14:00 na placu bł. B. Kostkowskiego przed Kaplicą św. Jerzego odbył się finał imprezy pt. “Wiosenny zawrót głowy po raz drugi – Ptaszarnia”. Tematem tegorocznej edycji były ptaki naszego regionu. Wolontariusze z naszego gimnazjum wraz z Panią Jolantą Mól zadbali o sprawny przebieg całego wydarzenia. Pomagali w prowadzeniu licznych konkursów, zabaw i gier, opiekowali się najmłodszymi uczestnikami, a także pilnowali stoisk wielu organizacji m. in. Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych, Nadleśnictwa Leśny Dwór czy Zielonego Punktu. Mimo iż w połowie imprezy pogoda przestała dopisywać, to wszyscy wolontariusze i uczestnicy dobrze się bawili, a także zdobyli niezwykle cenną wiedzę w zakresie ornitologii.

Święto Europy
Autorem jest: Piotr Sikorski   

Młodzież naszego Gimnazjum wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiała o inwestycyjnych planach UE, szczególnie o ich wpływie na rozwój naszego miasta i regionu. Po debacie i prezentacji państw przez uczniów klas pierwszych odbył się konkurs wiedzy o UE.

Zwyciężył Kacper Kozieł, na drugim miejscu uplasował się Michał Znaniecki, a podium uzupełniły z jednakową ilością punktów Dominika Strzała i Karolina Prusiecka.
Serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do galerii.

Kolejne sukcesy naszych uczniów!
Autorem jest: Joanna Sikorska   

Dominika Strzała i Kacper Kozieł z klasy 3c zajęli I miejsce w III Konkursie o Zdrowiu i Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Konkurs odbył się na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku.

Uczniów do konkursu przygotowywała Joanna Sikorska.

VIII Powiatowe Forum Inicjatyw Ekologicznych
Autorem jest: Joanna Sikorska   

Bardzo się cieszymy, że nasi uczniowie (E. Malinowska, J. Sochacka z klasy 1b, K. Sowicz z klasy 2b oraz A. Ciesielska i A. Jędrzejewska z klasy 3e) kolejny raz osiągnęli sukces. Tym razem zajęli III miejsce w VIII Powiatowym Forum Inicjatyw Ekologicznych zorganizowanym przez Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.

Serdecznie gratulujemy!

Uczniów do konkursu przygotowywali: J. Sikorska, M. Obolewska, P. Sikorski

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 86 - 102 z 789
W skrócie


© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"