Start arrow Start
sobota, 18 sierpień 2018
 
Menu główne
Projekty
Smart Gimnazjalista
Życie szkoły
Sport szkolny
Konkursy
Wymiana młodzieży
Wolontariat
Organizacja
e-Dziennik
Prawo szkolne
Statut
Wymagania edukacyjne
Regulaminy
Projekty edukacyjne
Inne dokumenty
Organizacje szkolne
Regulamin RR
Skład RR
Konto bankowe RR
SU - publikacje
Dokumentacja SU
O szkole ...
Motto szkoły
Patron szkoły
Inne
Galeria
Kontakt
Logowanie
Witaj!
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Żegnaj
Losowy obraz
Noc Muzeów
Autorem jest: Wiktoria Arciszewska   

W dniu 21.05.2016r. w godzinach 17.30-21.00 nasi wolontariusze kolejny raz wzięli udział w Nocy Muzeów organizowanej w Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku. Uczniowie pilnowali porządku na salach wystawowych, przygotowywali zabawy dla najmłodszych, pomagali przy organizacji, zabawiali gości, dokumentowali wydarzenie. Dla wszystkich był to sposób na zdobycie nowego doświadczenia, a także na ciekawe spędzenie sobotniego wieczoru. Mimo zmęczenia, wolontariusze opuszczali Zamek Książąt Pomorskich z uśmiechami na twarzach i nowo zdobytą wiedzą. Serdecznie dziękujemy zaangażowanym uczniom!

Dzień Mamy
Autorem jest: Wiktoria Arciszewska   

20 maja w godzinach 16.00-20.00 w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej w Słupsku odbył się „Dzień Wyjątkowej Mamy”. Organizatorami były Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych „DAJMY IM RADOŚĆ” oraz Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych „WIATRACZEK”. Na imprezę zostały zaproszone wszystkie mamy opiekujące się niepełnosprawnymi dziećmi. W programie były m.in. poczęstunek, kosmetyczka, fryzjerka, wizażystka. Tego dnia wszystkie mamy mogły poczuć się wyjątkowo, a dzięki zaangażowanym wolontariuszom z naszej szkoły, dzień ten stał się jeszcze przyjemniejszy!


Dzień Mamay - PLAKAT

Festiwal Wymiaru Sprawiedliwości w Gimnazjum nr 4
Autorem jest: Rafał Reczka   

W dniu 6 czerwca br. w Naszej szkole odbyła się Symulacja Rozprawy Sądowej w ramach Festiwalu Wymiaru Sprawiedliwości. Rozprawę prowadziła Sędzia Joanna Hetnarowicz-Sikora. Po swojej prawicy gościła Prokurator Beatę Borzęcką a lewicy Adwokata Piotra Suta. W rolę pokrzywdzonej i oskarżyciela posiłkowego wcieliła się Paulina Suchomska. W roli oskarżonego wystąpił Rafał Żugaj a świadkami byli Aleksandra Wrzeszczyńska i Sara Merl wszyscy z klasy 2e. Nawet niespełniona miłość nie jest usprawiedliwieniem do natarczywego nękania, o czym przekonał się oskarżony skazany na 10 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonania prac społecznie użytecznych w tym okresie w ilości 30 godzin miesięcznie. Na szczęście to tylko symulacja, ale Rafałowi zbledła mina jak usłyszał wyrok. I Ty pomyśl zanim coś zbroisz niezgodnego z prawem i za nim zblednie Ci mina na Sali rozpraw prawdziwego Sądu. Pomyśl za nim coś napiszesz na Facebooku lub innym komunikatorze internetowym. Zanim swoim wpisem czy słowami skrzywdzisz koleżankę lub kolegę. Tymczasem zapraszam wszystkich na spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską, która już w środę zaszczyci nas swoją obecnością.
Festyn Zdrowia
Autorem jest: Anetta Rybak   

Rak szlachetny - poznaj by zachować!
Autorem jest: Joanna Sikorska   

Drużyny z piętnastu szkół powiatów słupskiego i bytowskiego zmagały się w konkursie wiedzy o raku szlachetnym i PK Dolina Słupi. Indywidualnie II miejsce w konkursie zajął Konrad Sowicz, a cała drużyna (Sandra Grybisz, Konrad Sowicz, Michał Znaniecki z klasy 2b) stanęła na najwyższym stopniu podium wygrywając dla szkoły drukarkę Canon. Nasi uczniowie popisali się bardzo szczegółową wiedzą biologiczną. Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu!
I Piknik Rodzinny
Autorem jest: Marżolena Malinowska   

W sobotę 14 maja 2016 r. o godz. 9:00 w Gimnazjum nr 4 im. Orła Białego w Słupsku odbył się I Piknik Rodzinny. W słoneczne przedpołudnie teren wokół naszej szkoły tętnił życiem i rozbrzmiewał gwarem wesołej zabawy. Imprezę rozpoczęła część artystyczna przygotowana dla licznie przybyłych gości. Przedszkolaki z Akademii Maluchów i z Przedszkola Miejskiego nr 12 "Niezapominajka" zaprezentowały specjalnie na tę okazję przygotowany program.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Pan Stanisław - czyli Słupsk w kosmosie
Autorem jest: Katarzyna Kalinowksa   

„Pan Stanisław – czyli Słupsk w kosmosie” to projekt popularno-naukowy, trwający od 01.09.2015 roku do 30.06.2016 roku. W projekcie biorą udział szkoły ze Słupska i Lęborka; Gimnazjum nr 1 z Lęborka ( będące pomysłodawcą projektu) oraz ze Słupska: Liceum Ogólnokształcące nr 1 (z opiekunem Mirosławem Brozisem, Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 (z opiekunem Katarzyną Kalinowską) i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (z opiekunem Małgorzatą Stachyra-Kowalską). Koordynatorami projektu są Anna Rzepa (Lębork) oraz Marzena Śmigielska (Słupsk). Patronat nad projektem objęli: Prezydent Miasta Słupska, Minister Edukacji Narodowej oraz Lem.pl.

CZYTAJ CAŁOŚĆ...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 86 - 102 z 800
W skrócie© 2006 by Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
im. Orła Białego w Słupsku


Projekt pn."Smart Gimnazjalista, czyli zajęcia rozwijająco-doskonalące dla uczniów szkół gimnazjalnych"